Сучасні димоходи й димохідні системи STALAR різного класу, а також комплектуючі до них, виробляються з аустенітних сталей високої якості (AISI 304, AISI 321) на точному і високотехнологічному обладнанні. Як утеплювач застосовується природний матеріал вермикуліт. Крім того, що він має високі теплоізоляційні властивості, жаростійкість, вогнестійкість, даний матеріал не піддається розкладанню має необмежений термін використання.


І. Гарантія

Виробник дає гарантію на елементи димоходу з нержавіючої сталі. Гарантійний термін - 10 років. На елементи з оцинкованої сталі гарантія не поширюється. Гарантія на елементи димохідних систем вступає в силу з моменту переходу права власності на продукцію, а саме з дати відвантаження, зазначеної в документі на покупку (видаткова накладна або замовлення покупця).

 

Гарантія не поширюється, якщо: 

- порушені правила і умови транспортування, зберігання, експлуатації та установки;

- товар пошкоджений в результаті неправильного монтажу;

- змінена конструкція виробу або комплектуючих покупцем; 

- відновлення і ремонт здійснювалися покупцем самостійно; 

- присутні дефекти, про які було повідомлено або відомо покупцеві до продажу і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на товар була знижена ціна реалізації.


ІІ. Утеплення вермикулітом

Для утеплення димоходів і димохідних систем STALAR використовується вермикуліт - природний, екологічно чистий, зносостійкий, пористий матеріал. Вермикуліт сипучий, текучий, що дозволяє заповнювати порожнечі неправильної форми, має високі теплоізоляційні властивості, не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів, перешкоджає поширенню цвілі.


Вермикуліт є екологічно чистим і стерильним матеріалом, не токсичний, не містить важких металів, може використовуватися в камінах і печах з високою температурою відхідних газів. Основні характеристики: жаростійкість, вогнестійкість, відбивна здатність і хімічна інертність. Перевагою використання вермикуліту є низька вага труби, в порівнянні з трубою наповненою мінеральною ватою.


III. Передове обладнання

Завод STALAR укомплектований найкращим європейським обладнанням. Закупівля та встановлення передового німецького, швейцарського, австрійського обладнання найсучаснішого технологічного оснащення. Сучасне виробництво заводу STALAR знаходиться на високому європейському рівні також за рахунок використання нових технологій, інноваційних розробок, досліджень і власних оригінальних конструкторських рішень.


IV. Високоякісна сталь

Для виготовлення димоходів, димохідних систем STALAR різного класу і комплектуючих до них, використовуються аустенітна сталь високої якості (AISI 304, AISI 321), яка має підвищену жаростійкістю, не схильна до корозії і стійка до агресивних середовищ. Завдяки чому її можна застосовувати для всіх видів опалювальних систем, що працюють на будь-якому з видів палива, а також застосовувати як в індивідуальному використанні, так і в промислових масштабах. Сталь цього класу може використовуватися навіть в атомних і теплоенергетичних установках.


V. Герметичні шви без корозії

Для забезпечення герметичності швів з двох труб з фасонними вирізами і зварюванням встик у виробництві застосовується автоматичне зварювання. При автоматичному зварюванні НЕ випалюється місця з'єднання, завдяки чому маємо герметичні шви і повністю виключена корозія.


VI. Безперешкодне видалення газів

Для складання елементів димоходів і димохідних систем STALAR використовується розтрубна система, отримана методом холодного формування. Це єдино правильна система, яка виключає звуження димового каналу і, відповідно, не перешкоджає видаленню відпрацьованих газів.1. Для складання димоходів і димохідних систем STALAR використовується розтрубна система з'єднання труб за методом холодного формування. Це єдино правильна система, яка виключає звуження димового каналу, завдяки чому немає перешкод для видалення відпрацьованих газів. Також в трубах STALAR розмір посадкового місця труби становить 10 см, тому виключається використання обтискних хомутів.

2. Теплоізоляційний шар димоходів Термо становить 30-50 мм, що забезпечує найкращу теплоізоляцію в різних кліматичних умовах.

3. В якості ізоляційного матеріалу використовується природний, екологічно чистий, зносостійкий, високоякісний матеріал - вермикуліт (якість підтверджено сертифікатом виробника). Димарі STALAR можуть використовуватися в камінах і печах з високою температурою відхідних газів. Перевагою використання вермикуліту є низька вага труби, в порівнянні з трубою наповненою мінеральною ватою.

4. Автоматичне зварювання. Завдяки цій системі зварювання маємо герметичні шви, які не випалюються місця з'єднання, повністю виключена корозія.