Про нас...

про виробника STALAR ...Завод STALAR - це єдиний запатентований виробник димарів з вермикулітом в Україні!

Завод виробник STALAR є одним з провідних виробників димоходів і димохідних систем в Україні.  В основі продукції заводу STALAR лежить застосування високоякісної корозійностійкої сталі (аустенітна сталь AISI 304, AISI 321), екологічно чистого, жаростійкого і безпечного утеплювача - вермикуліт, а також використання передових інноваційних технологій обробки матеріалу.


Завод STALAR укомплектований найкращим європейським обладнанням. Виробництво знаходиться на високому європейському рівні за рахунок використання нових технологій, інноваційних розробок і власних оригінальних конструкторських рішень.


Завдяки роботі високопрофесійних фахівців, інженерів, конструкторів, менеджерів, потужній виробничій базі, масштабним складах, власному автопарку, ми досягаємо високої якості продукції, стабільних складських запасів і мінімальних термінів доставки. 

Завод STALAR заслужив репутацію надійного постачальника димоходів і димохідних систем найвищої якості.


Продукція заводу сучасна, якісна, безпечна, екологічно чиста, енергоефективна, зносостійка, зручна у використанні, не втратить актуальності і з часом.


Хочете купити димар? Придбати нашу продукцію простіше простого, - зателефонуйте нам, а наші менеджери допоможуть підібрати саме те, що потрібно Вам! А служба доставка, як по Києву так і по Україні привезе вашу продукцію в найкоротші терміни!

Сертифікат СЄ видається за підсумками серйозних перевірок і тестів і це підтверджує, що димохідні системи заводу виробника STALAR® відповідають основним вимогам директив Європейського союзу і його стандартам. Маркування CE є єдино важливою для позначення відповідності продукції вимогам до якості на всій території ЄС, а також гарантує що продукція ТМ STALAR не є шкідливою (небезпечної) для здоров'я його споживачів, а також нешкідлива для навколишнього середовища. Так само знак СЕ забезпечує вільне переміщення нашої продукції по всьому Європейському Союзу, будучи гарантованим показником Європейського якості.