ЛАЗЕРНА ПОРІЗКА

Лазерне різання листового металу – основа нашого виробничого ланцюга.
Сучасне лазерне різання дозволяє нам видавати швидкий і точний результат, навіть працюючи з найскладнішими деталями. Оскільки лазер працює вивірено, зазвичай немає потреби в подальшій обробці деталей. Ми маємо великий досвід роботи у сфері лазерного різання металу.
Послугами нашого підприємства користуються десятки компаній.

Комплекс лазерної різки металу відкритого типу, габарити робочої області 3000х1500 мм. Комплектується лазерним випромінювачем від компанії Raycus 1500W та головою Raytools bt 240, що дозволяє різати - чорний метал, HARDOX, спец сталі, авіаційні сталі товщиною до 12мм включно, забезпечуючи чистоту поверхні Ra6,3; нержавіючу сталь та алюміній товщиною до 6 мм, мідь до 3 мм.

Окрім різки випромінювач дозволяє маркувати та гравіювати деталі. Режими під всі товщини вже налаштовані та перевірені нашими операторами

Німецькі серводвигуни (Schneider Electric) та італійські направляючі (GAMBINI) забезпечують точність виконання деталей до +/-0,05 мм.

До комплексу також включено автоматичну змащувальну систему направляючих, регулятор тиску подачі кисню, окремий пневморозподільник на подачу азоту.

ЧПУ система керується за допомогою ПО CypCut та плати керування BCL3766, дозволяє досить тонко керувати процесом різання та діагностувати помилки. Присутні такі функції як пошук листа та постійна підтримка висоти порізки.

Коннект ЧПУ з лазерним випромінювачем здійснюється за допомогою RS232 + AD mode протокол, кабельна розв’язка вже прокладена у станині (для діагностики є Ethernet порт).

Нестінг деталей на лист можна виконувати у cypcut або pronest до котрого ми розробили постпроцесор спеціально під цей станок!

Звертайтеся, розглянемо та вирішимо любі Ваші питання!
З приводу співпраці, або у разі виникнення питань звертайтесь за телефоном 0953379824 або на електронну пошту tokcentr@gmail.com.