Наша компанія виготовляє димохідні системи і інші вироби з нержавіючої сталі на замовлення або зі складу. Ми також спеціалізуємося на виробництві нестандартних продуктів, які відповідають унікальним потребам і вимогам клієнтів. Ми пропонуємо широкий вибір матеріалів, розмірів і кольорів, і навіть можемо виготовити димар з нержавіючої сталі у вибраному вами кольорі!Іноді будівельні особливості вимагають використання спеціальних систем димовидалення з нестандартними параметрами, такими як довжина і діаметр. Наша компанія готова вирішити ці складні завдання, надаючи додаткові кріплення та інші необхідні елементи.

 

Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам обрати потрібний матеріал, визначити діаметр димохідної труби, вибрати варіант з утепленням чи без нього, а також забезпечать надійність і тривалість експлуатації вашого димаря. Всі вироби виготовляються на нашому заводі "STALAR" з використанням спеціального обладнання та сучасних технологій.

Додати фото монтажів не фарбованих

 

Ми також пропонуємо підтримку від наших партнерів у проектуванні та монтажі, щоб забезпечити безпечну та ефективну роботу вашого димаря. Наша компанія готова реалізувати будь-які ідеї від промислових димохідних систем до декоративних елементів і подарункових виробів.

Додати фото всього іншого , окрім димарів!

Ми приділяємо особливу увагу якості нашої продукції та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Замовлення можна оформити за телефонами, що вказані на нашому сайті, і ми доставимо готовий товар в будь-яку точку України.